Archiv - informace ze školy
školní rok 2023/24
DUBEN |
|
|
2.4. úterý |
ŠD |
9:00 Úspěšný předškolák, MŠ Srdíčko |
3.4. středa |
4.B |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
2.A |
9:00 Tandemová výuka informatiky |
4.4. čtvrtek |
3.B |
9:30 Návštěva divadla Minor |
|
|
14-18 ZÁPIS DO 1. TŘÍD |
5.4. pátek |
ŠD |
Úspěšný předškolák, MŠ Zahrádka, Bobřík, Sluníčko |
|
3.A |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
4.A,B,5.A |
9:30 Návštěva divadla Minor |
|
5.B |
10:30 Dopravní výchova |
|
|
14-17 ZÁPIS DO 1. TŘÍD |
10.4. středa |
3.B |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
2.B |
9:00 Tandemová výuka informatiky |
|
|
14:00 Butovický zvoneček-školní kolo |
11.4. čtvrtek |
1.A,B |
8:30 Hudební pořad |
|
2.B |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
4.B |
10:30 Dopravní výchova |
|
|
14-16 Nahlížení do spisu |
12.4. pátek |
|
8:30-11:40 Online den |
15.-19.4 |
1.B, 2.A |
Škola v přírodě |
16.4. úterý |
|
Závěrečná lekce plavání |
17.4. středa |
1.A |
7:30 Snídaně s knížkou |
|
1.A |
9:00 Tandemová výuka informatiky |
|
3.B, 4.B |
Potichounku |
|
2.B |
9:30 Návštěva divadla Minor |
18.4. čtvrtek |
4.A |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
4.B |
9:30 Návštěva divadla Minor |
|
ŠD 3.A |
13:00 Návštěva Národního muzea |
19.4. pátek |
ŠD |
8:30 Úspěšný předškolák, MŠ Sluníčko |
|
ŠD 3.A,B |
14:00 Ekoprogram |
BŘEZEN |
|
|
6.3. středa |
4.B |
9:00 Tandemová výuka |
|
|
16:00 Školička 2. lekce |
8.3. pátek |
3.B |
8:30 Etika |
|
3.A |
10:30 Etika |
11.3. pondělí |
5.B |
10:30 dopravní výchova |
13.3. středa |
2.A |
8:30 dramatická výchova v DDM |
|
3.A |
9:00 Tandemová výuka |
|
5.A |
10:30 dopravní výchova |
|
|
16:00 Školička 3. lekce |
14.3. čtvrtek |
|
Tonda Obal program pro všechny žáky podle rozpisu |
|
3.B |
8:30 Potichounku |
|
1.A |
9:15 Potichounku |
18.3. pondělí |
1.B,1.A,3.B |
Velikonoční program |
|
třídy A |
Zahájení individuálních konzultací |
19.3. úterý |
|
17:00 Zahájení velikonoční výstavy |
20.3. středa |
1.A |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
|
Tandemová výuka informatiky 9:00 5.A, 10:40 5.B |
|
|
16:00 Školička 4. lekce |
|
|
16:30 Vystoupení kroužku kytar, fléten |
21.3. čtvrtek |
|
8:30-16:00 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ |
|
5.A,B |
8:30 Soutěž v anglickém jazyce (vybraní žáci) |
|
|
15:00 Vystoupení kytar Všehokus |
|
|
16 - 17:30 Prodejní trhy tříd B |
22.3. pátek |
|
16:00 Zakončení velikonoční výstavy |
|
3.A,B |
Noc s Andersenem |
25.3. pondělí |
2.A |
10:00 Velikonoční program |
|
5.B |
12:00 Velikonoční program |
27.3. středa |
5.tř |
7:30 Snídaně s knížkou |
|
2.A |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
3.B |
9:00 Tandemová výuka informatiky |
|
1.A |
9:30 Návštěva divadla Minor |
28.3 - 1.4. |
|
Velikonoční prázdniny |
ÚNOR |
|
|
12.2. pondělí |
4.B |
10:30 Dopravní výchova |
13.2. úterý |
|
Zahájení plaveckého výcviku všech tříd |
|
ŠD |
9:00 Úspěšný předškolák, MŠ Srdíčko |
14.2. středa |
ŠD |
9:00 Úspěšný předškolák, MŠ Rumcajs |
|
1.A |
9:00 Tandemová výuka |
|
4.A |
10:30 Dopravní výchova |
16.2. pátek |
ŠD |
Úspěšný předškolák, MŠ Bobřík, Zahrádka, Sluníčko |
21.2. středa |
4.A |
7:30 Snídaně s knížkou |
|
1.B |
9:00 Tandemová výuka |
|
4.B, 5.A |
9:30 Návštěva divadla Minor |
23.2. pátek |
1.B |
8:30 Etika |
|
1.A |
10:30 Etika |
27.2. úterý |
4.B |
7:30 Snídaně s knížkou |
28.2. středa |
2.B |
8:30 Etika |
|
2.A |
10:30 Etika |
|
5.A |
9:00 Tandemová výuka |
|
5.B |
10:40 Tandemová výuka |
|
|
16:00 Školička 1. lekce |
29.2. čtvrtek |
|
8:30-16:00 Den otevřených dveří |
LEDEN 2024 |
|
|
12.1. pátek |
ŠD |
9-10:30 Úspěšný předškolák, MŠ Zahrádka |
|
2.A,3.A,5.A |
10:00 Bruslení |
15.1. pondělí |
|
KLOBOUKOVÝ DEN |
16.1. úterý |
3.B,4.A,5.A |
9:00 Bruslení |
|
1.A,4.B |
10:00 Bruslení |
17.1. středa |
2.B |
9:00 Tandemová výuka |
18.1. čtvrtek |
1.B,2.B,5.A |
Potichounku |
19.1. pátek |
všichni |
ONLINE DEN |
23.1. úterý |
2. třídy |
7:30 Snídaně s knížkou |
|
ŠD |
9:00 Úspěšný předškolák, MŠ Srdíčko |
|
1.B,2.B,5.B |
9:00 Bruslení |
|
3.A,4.B |
9:30 Divadlo Minor |
24.1. středa |
5.A,B |
8:00 Matematická olympiáda - vybraní žáci |
|
5.A,B |
Tandemová výuka 9:00 5.A, 10:40 5.B |
25.1. čtvrtek |
ŠD |
8:30 Úspěšný předškolák, MŠ Sluníčko pod střechou |
|
|
17:00 Setkání Rady rodičů |
|
|
17:30 Třídní schůzky 5.A,B |
|
|
18:00 Třídní schůzky všech tříd |
26.1. pátek |
2.A, 3.A |
9:00 Bruslení |
30.1. úterý |
2. třídy |
7:30 Snídaně s knížkou |
|
3.A |
9:30 Čtení v MŠ Sluníčko pod střechou |
|
3.B |
9:30 Návštěva divadla Minor |
|
5.B |
10:00 Bruslení |
31.1. středa |
4.A |
9:00 Tandemová výuka |
PROSINEC |
|
|
1.12. pátek |
2.A,3.A |
10:00 Bruslení |
|
ŠD |
14:00 Ekoprogram 2.A |
2.12. sobota |
|
9-13 ADVENTNÍ DÍLNA |
4. 12. pondělí |
1.A, B |
Potichounku 8:30 1.A, 9:15 1.B |
|
2.B, A |
Legenda o sv. Mikuláši 10:00 2.B, 11:00 2.A |
5.12. úterý |
2.B |
11:00 Bruslení |
6.12. středa |
4.B |
9:00 Tandemová výuka |
|
|
12:30 Vánoční vystoupení MČ P13 |
|
|
16:00 Školička - program pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče |
7.12. čtvrtek |
1.B |
9:00 Bruslení |
8.12. pátek |
1.A,B |
Vánoční příběh 9:00 1.A, 10:00 1.B |
|
5.B |
10:00 Návštěva knihovny |
|
1.A,3.B,4.B |
10:00 Bruslení |
12.12. úterý |
ŠD |
9-11 Úspěšný předškolák, MŠ Srdíčko |
|
2.B |
11:00 Bruslení |
|
|
17:00 ZAHÁJENÍ VÁNOČNÍ VÝSTAVY |
13.12. středa |
2.B |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
5.A,B |
Tandemová výuka 9-10:30 5.A, 10:40-12:20 5.B |
|
|
16:00 Školička - program pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče |
|
|
16:30 Vystoupení hudebního kroužku DDM |
14.12. čtvrtek |
|
8:30-16:00 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ |
|
|
15:00 Recitace soutěžních básniček |
|
|
15:30 Vánoční kytarový koncert |
|
|
16:00-17:30 Prodejní trhy tříd A |
15.12. pátek |
3.A |
9:00 Příběh Vánoc |
|
1.A,3.B,4.B |
9:00 Bruslení |
|
2.A |
10:00 Bruslení |
18.12. pondělí |
5.B |
12:30 Příběh Vánoc |
|
ŠD |
14:00 Návštěva kostela sv. Jakuba |
|
2.B |
16:30 Vánoční besídka |
19.12. úterý |
1.A,3.B,4.B |
9:00 Bruslení |
|
2.A |
9:30 Návštěva divadla Minor |
|
2.B,5.A |
10:00 Bruslení |
20.12. středa |
3.A |
9:00 Tandemová výuka |
|
1.B,2.B |
9:30 Návštěva divadla Minor |
|
5.B |
10:00 Bruslení |
|
ŠD |
14:00 Vánoční pohádka |
21.12. čtvrtek |
1.B,2.A,3.A |
Spaní pod stroměčkem |
|
3.B,5.A,5.B |
Spaní pod stromečkem |
22.12. pátek |
všichni |
10:00 Návštěva kina Zličín |
23.12.- 2.1. |
|
Vánoční prázdniny |
LISTOPAD |
|
|
1.11. středa |
5.A |
8:30 Polytechnická výchova DDM |
|
2.B |
9-12 Tandemová výuka |
|
9-11 |
Úspěšný předškolák, MŠ Rumcajs |
3.11. pátek |
5.A |
8:30 Ze života hmyzu DDM |
|
3.B |
9:30 Návštěva divadla Minor |
|
|
Úspěšný předškolák, MŠ Sluníčko pod střechou, Bobřík |
6.11. pondělí |
3.A |
9:15 Dopravní výchova (ve škole) |
|
3.B |
10:30 Dopravní výchova (ve škole) |
|
2.A |
Návštěva knihovny |
8.11. středa |
2.A |
8:30 Etika |
|
5.A |
9:00 Tandemová výuka |
|
4.A |
9:30 Návštěva divadla Minor |
|
2.B |
10:30 Etika |
|
5.B |
10:40 Tandemová výuka |
|
|
14:00 Recitační soutěž žáků 1. - 3. tříd |
9.11. čtvrtek |
4.B |
9:30 Návštěva divadla Minor |
|
|
14:00 Recitační soutěž žáků 4. - 5. tříd |
10.11. pátek |
1.A |
8:30 Etika |
|
|
9-10:30 Úspěšný předškolák, MŠ Zahrádka |
|
1.B |
10:30 Etika |
|
4.A |
10:30 Dopravní výchova |
23.11. čtvrtek |
4.,5. tř |
8:00 Florbalový turnaj chlapců (vybraní žáci) |
24.11. pátek |
4.,5. tř |
8:00 Florbalový turnaj dívek (vybrané žákyně) |
|
2.B |
10:00 Bruslení |
|
ŠD |
14:00 Ekoprogram 1.A |
28.11. úterý |
4.B |
9:30 Divadlo Minor |
|
1.B, 5.B |
10:00 Bruslení |
|
2.B |
11:00 Bruslení |
29.11. středa |
4.A |
9:00 Tandemová výuka |
|
3.A |
9:00 Dopravní hřiště (ZŠ Bronzová) |
|
|
16:00 Školička - program pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče |
30.11. čtvrtek |
5.B |
8:30 Polytechnická výchova (DDM Stodůlky) |
říjen:
2.10. pondělí |
|
Zahájení kroužků Rady rodičů |
3.10. úterý |
|
Fotografování jednotlivců 1.A, 1.B, 5.B, 5.A, 4.B |
4.10. středa |
|
Fotografování jednotlivců 2.A, 2.B, 3.B, 3.A, 4.A |
|
3.B |
8:30 Potichounku |
|
5.A |
Tandemová výuka 9-10:30 |
|
ŠD |
Úspěšný předškolák, MŠ Rumcajs |
|
5.B |
Tandemová výuka 10:40-12:00 |
5.10. čtvrtek |
2.B |
8:30 Preventivní program Proxima |
6.10. pátek |
2.A, 3.B |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
5.B |
8:30 Ze života hmyzu, program DDM |
|
ŠD |
Úspěšný předškolák, MŠ Sluníčko pod střechou, Bobřík |
10.10. úterý |
ŠD |
Úspěšný předškolák, MŠ Srdíčko |
11.10. středa |
2.A |
8:30 Ze života hmyzu, program DDM |
|
3.B |
9:00 Tandemová výuka |
|
5.A |
9:30 Návštěva divadla Minor |
12.10. čtvrtek |
3.A |
8:30 Preventivní program Proxima |
13.10. pátek |
4.A |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
ŠD |
Úspěšný předškolák, MŠ Zahrádka |
14.10. sobota |
1.B |
Společný výlet rodičů a žáků do Prokopského údolí |
16.10. pondělí |
4.B
|
10:30 Dopravní hřiště |
18.10. středa |
4.B |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
5.A |
8:30 Etika |
|
3.A |
9:00 tandemová výuka |
|
5.B |
10:30 Etika |
|
4.A |
10:30 Dopravní hřiště |
19.10. čtvrtek |
|
17:30 Setkání Rady rodičů |
20.10. pátek |
5.A |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
3.A |
9:00 Návštěva divadla Minor |
21.10. sobota |
4.B |
Společný výlet rodičů a žáků |
23. - 25.10. |
5.A |
Třídní výlet (Hutě p.Třemšínem) |
23.10. pondělí |
2.A |
8:30 Dramatická výchova, program DDM |
|
4.A |
8:30 Etika |
|
4.B |
10:30 Etika |
25.10. středa |
2.A |
9-12 Tandemová výuka |
26., 27.10. |
|
PODZIMNÍ PRÁZDNINY |
30.10. pondělí |
3.A |
8:30 Etika |
|
3.B |
10:30 Etika |
31.10. úterý |
1.A |
8:30 Potichounku |
|
4.B |
9:15 Potichounku |
září:
22.9. pátek |
1.A |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
5.B |
9:00 Návštěva knihovny |
23.9. sobota |
1.A |
Společný výlet rodičů a žáků |
25.9. pondělí |
|
BAREVNÝ DEN - PUNTÍKY |
|
3.A |
16:15 Opékání buřtů na školní zahradě |
26.9. úterý |
|
BAREVNÝ DEN - PRUHY |
|
|
17:00 Ukázková hodina čtení pro rodiče žáků 1. tříd |
|
|
18:00 Ukázková hodina čtení pro rodiče žáků 1. tříd |
27.9. středa |
|
BAREVNÝ DEN - TRIKOLORA |
|
1.B |
8:30 Preventivní program Proxima |
|
4.B |
9:00 Tandemová výuka |
|
5.B |
9:30 Divadlo Minor |
28.9. čtvrtek |
|
Státní svátek |
29.9. pátek |
|
Ředitelské volno |
archiv informací školního roku 2022/23
archiv informací školního roku 2021/22
archiv informací školního roku 2020/21
archiv informací školního roku 2019/20
archiv informací školního roku 2018/19
archiv informací školního roku 2017/18
archiv informací školního roku 2016/17
archiv informací školního roku 2015/16
archiv informací školního roku 2014/15
archiv informací školního roku 2013/14
archiv informací školního roku 2012/13
archiv informací školního roku 2011/12
archiv informací školního roku 2010/11
archiv informací školního roku 2009/10