Naše úspěchy v testech a soutěžích
školní rok 2022/23

BOBŘÍK INFORMATIKY - zúčastnilo se 64 žáků 2. až 5. tříd

37 žáků se stalo úspěšnými řešiteli

Františka Nasková, Viktor Tyl a Ema Jungrová získali nejvyšší počet bodů 192                                              Gratulujeme a děkujeme.

LOGICKÁ OLYMPIÁDA - zúčastnilo se 11 žáků 1.-5. tříd,  mezi nejlepšími řešiteli základního kola jsou Tobiáš Svitek, Františka Nasková a Michal Toman. Blahopřejeme.

TURNAJ VE FLORBALU - STŘÍBRNÉ ÚSPĚCHY

Žáci 2., 3. tříd a žáci 4. a 5. tříd shodně vybojovali druhá místa.

Děkujeme.

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - obvodního kola se zúčastnilo 11 žáků, 8 z nich se stalo úspěšnými řešiteli. Nejvyšší počet bodů získala Mariia Lazarieva. Všem děkujeme a blahopřejeme.
MATEMATICKÝ KLOKAN - úspěšným řešitelem kategorie Cvrček se stal Kryštof Louda ze 3.B. Gratulujeme!

TESTOVÁNÍ KALIBRO - 5. TŘÍDY

68,2
+ 6,9

SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE

Soutěže, kterou pořádala ZŠ Bronzová, se účastnili 4 žáci. Tadeáš Krbec obsadil krásné 4. místo!

Gratulujeme.