Naše úspěchy v testech a soutěžích
školní rok 2023/24

LOGICKÁ OLYMPIÁDA - zúčastnilo se 29 žáků 1.-5. tříd,  mezi nejlepšími řešiteli základního kola kategorie A (1.třídy) jsou Daniel De Benedetto, Linda Rejzlová, kategorie B (2.třídy) Karolína Hrevušová, Laura Sviteková, Amálie Šípová, Kryštof Wollner, kategorie C (3.-5.třídy) Michal Toman, AntonÍn Hušek, Tobiáš Svitek, Daniel Filipec, Klára Rejzlová, Patrik Toman. Všem účastníkům děkujeme a blahopřejeme.
 BOBŘÍK INFORMATIKY - zúčastnilo se 44 žáků 3. až 5. tříd

28 žáků se stalo úspěšnými řešiteli

Kryštof Louda, Tobiáš Růžička a Michal Toman získali nejvyšší počet bodů 172 v kategorii  Mini

Antonín Hušek získal nejvyšší počet bodů 201 v kategorii Benjamin

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - obvodního kola se zúčastnilo 7 žáků, 2 z nich se stali úspěšnými      řešiteli - Antonín Hušek a Kristián Pokorný.  Všem děkujeme a blahopřejeme.

MATEMATICKÝ KLOKAN - kategorie CVRČEK - úspěšní řešitelé Patrik Toman, Vít Hušek

kategorie KLOKÁNEK - úspěšný řešitel Benjamín Pokorný

Gratulujeme a děkujeme.