Florbalová Mohylka

 

V listopadu oslavili žáci ze ZŠ Mohylová dva florbalové úspěchy během jednoho týdne. Jako první v rámci turnaje MoZl CUP, který se konal v pondělí, zápolili sportovci z 1. až 3. ročníků školy. Turnaje se zúčastnily čtyři základní školy, ale postaveno bylo šest hracích týmů. První tým hrál za ZŠ Mohylová, druhý tým bojoval za Řeporyje a dva týmy vyslala ZŠ Kuncova a ZŠ Zličín.

Meziškolní turnaj MoZl CUP je celoroční soutěž v různých sportech mezi výše jmenovanými základními školami. Tentokrát se hrál florbal, příště přijde na řadu futsal, po něm basketbal, následovat bude gymnastika a na závěr dojde i na atletiku. Toto úterní florbalové dopoledne však nebylo jen o florbalových zápasech-pro děti byly připravené také sportovní soutěže a hry. 

Družstvo mladších dětí z Mohylky se po lítých bojích umístilo na krásném 2. místě!

Druhého úspěchu v tom samém týdnu, ve středu, dosáhli žáci ze 4. a 5. tříd Mohylky. Získali nádherné 2. místo v okresním kole celostátní florbalové soutěže POPRASK. Ta se konala ve FZŠ Mezi školami, která byla zároveň i pořadatelskou školou tohoto turnaje. Bojovalo sedm škol a my jsme na naše starší reprezentanty velice hrdí, že tak úspěšně obstáli v silné sportovní konkurenci. Florbal máme tímto úspěšným týdnem pro letošní školní rok za sebou a těšíme se na další sportovní zápolení.

Všem hráčům děkujeme za jejich nasazení a skvělou reprezentaci školy.

 

IMG-20221128-WA0009.jpgIMG-20221128-WA0008.jpgIMG-20221128-WA0007.jpgIMG-20221128-WA0005.jpgIMG-20221128-WA0002.jpgIMG-20221128-WA0000.jpg

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok