NADANÉ DĚTI

Ve škole se věnujeme také nadaným a mimořádně nadaným žákům. Ve výuce se snažíme respektovat jejich specifické vzdělávací potřeby, podporujeme a povzbuzujeme jejich zájem o výuku a nové znalosti, ale hlavně usilujeme o kladnou motivaci těchto žáků k celkovému přístupu ke vzdělávání. 

Na základě doporučení od třídního učitele se těmto žákům věnuje speciální pedagožka Mgr. Denisa Červinková a některé asistentky pedagoga. Žáci jsou poté rozřazeni do skupin, kde se s nimi pracuje na rozvoji znalostí v oblasti matematiky, logiky, českého jazyka, tvůrčího psaní, rozvoji slovní zásoby formou her, ale také spolupráci a prohloubení sociálních dovedností a emoční inteligence. Tyto rozvíjející hodiny probíhají během výuky, takže žák nemusí docházet ve svém volném čase. Tyto skupiny mají pevně dané hodiny v konkrétní den.

 

5a.jpg

 

5b.jpg

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok