Mohylka u medu

Na Slunečním náměstí se v rámci Festivalu volného času Prahy 13 i letos konal již 7. ročník akce s názvem Medobraní. Nejen že se jedná o největší jednorázový trh s medem, o prodej výrobků z medu a jejich ochutnávku, ale návštěvníky Medobraní čekal také bohatý doprovodný program nejen o včelách a medu pro dospělé i děti.

Právě toho, stejně jako v předchozích letech, využily paní vychovatelky ze ZŠ Mohylová a na tuhle voňavou a informacemi nabitou akci se se žáky Mohylky v rámci družiny společně vydaly. Mohyláci měli mimo jiné možnost spatřit, jak pracuje Český červený kříž, vyzkoušeli si svou řemeslnou zručnost pod dohledem instruktorů ze společnosti Kutil Junior, viděli ukázky výcviku vodících psů ze střediska v Jinonicích a samozřejmě získali mnoho informací o medu a o všem, co s jeho výrobou souvisí.

Medobraní je Mohylkou velice oblíbená akce, děti byly nadšené a už se všichni těšíme na další ročník této povedené události.

Medobrani-5-224x300.jpegMedobrani-4-224x300.jpegMedobrani-3-224x300.jpegMedobrani-2-224x300.jpegMedobrani-1-224x300.jpeg