Fotogalerie - Odpoledne za školou

Seznamovací odpoledne pro budoucí prvňáčky plné her a překvapení se pravidelně koná počátkem června.. Přišli téměř všichni naši žáčci z přípravného kurzu a i ostatní budoucí prvňáčci.

Cílem je seznámit se s budoucími spolužáky, s budoucími učiteli a s dalšími zaměstnanci školy. A to se podařilo - děti si při seznamovacích hrách mohly nejen doslova osahat své budoucí spolužáky, ale také prozkoumaly prostředí školy, jednotlivé třídy, jídelnu i tělocvičný sál.

Na realizaci tohoto odpoledne se s velkým nasazením podílejí paní asistentky.

kliknutím na obrázek si ho zvětšíte