Mohylka vykoumala komiks

 

V letošním roce se ZŠ Mohylová zapojila do 11. ročníku celopražské výtvarné soutěže VYKOUMEJ KOMIKS.

Nejprve jsme uspořádali školní kolo, kde se ve dvou kategoriích zapojilo okolo šedesáti dětí naší školy. Do samotné soutěže bylo vybráno třináct komiksů, které se utkaly s ostatními komiksy pražských škol. Došlých prací bylo celkem 650 a v této konkurenci se žák 4. třídy z Mohylky Jan Probst probojoval ve své kategorii do nejlepší desítky. Porotu Honzův komiks zaujal hlavně svým vtipným příběhem s hlubším podtextem.

Honzovi gratulujeme a jsme rádi, že děti baví nejen příběhy konzumovat, ale i vytvářet.

 

image0-1-768x1024_new.jpgimage1-1024x729.jpgimage2-1024x768.jpg

We use cookies
Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Pro správný běh prosím povolte používání cookies.
Ok