Přípravný kurz pro budoucí prvňáčky - Školička

Usnadnit dětem přestup ze školky do školy je cílem kurzu, který pro budoucí prvňáčky tradičně připravujeme. Ve školním roce 2023/24 budou pro velký zájem opět kurzy dva. Jeden už na začátku zimy a druhý na jaře. Kurzy vedou zkušené paní učitelky, podzimní bude mít 3 lekce, jarní 4.

V kurzech jde o přípravu předškoláka a seznámení s prostředím školy.

Náplň kurzu:
– rozvoj hrubé motoriky
– rozvoj jemné motoriky
– rozvoj grafomotorických dovedností
– rozvoj zrakového vnímání a pravolevé orientace
– rozvoj sluchového vnímání
– rozvoj početních představ
– rozvoj myšlení a řeči

Zde si můžete prohlédnout naši prezentaci projektu (333 kB).

Termíny jarní Školičky:

Mamky a taťkové,

těšíme se na osobní setkávání. Nabídneme vám informace o naší škole, ukázkové hodiny Matematiky Hejného, čtení genetickou metodou s prvky kritického myšlení.

28.2., 6.3., 13.3., 20.3. 2024 vždy od 16:00

Na Školičku se nemusíte přihlašovat.