Náš den

do 14:00 odchod žáků ze ŠD
15:30-17:30 odchod žáků ze ŠD

Dopoledne

Škola se otevírá v 8:10. Vyučování začíná v půl deváté. Následuje rozhlasové vysílání žáků školy a po něm ranní kruh, popovídání o událostech, které školu čekají, sdělení výjimečných úspěchů, společná chvíle k přání knarozeninám. Každé pondělí se schází s paní ředitelkou k popovídání celá škola.

Vyučujeme v blocích, které umožňují věnovat se probíranému učivu podrobněji. Po prvním vyučovacím bloku je čas na svačinu a odpočinek. Žáci se mohou pohybovat po celé škole nebo na zahradě. Potom začíná druhý blok a po něm podle rozvrhu jednotlivých tříd i 5. vyučovací hodina. V naší škole nezvoní.

Děti a dospělí obědvají v příjemně zařízené jídelně, která je v budově školy.

Družina

Školní družina nabízí dětem možnost zajímavého a aktivního trávení volného času. Jejích 6 oddělení je umístěno v přízemí budovy školy, v kmenových třídách, využívá však také školní hřiště a zahradu, tělocvičnu, pracovny školy. Během pobytu v družině mohou žáci navštěvovat různé zájmové kroužky.

Nezapomeňte se také podívat na organizaci školního roku .